Živá knihovna v Liberci

Ve dnech 30. 3. od 9:00 do 14:00 a 31. 3. od 10:00 do 15:00 se v Krajské vědecké knihovně uskutečnila další Živá knihovna.

LOS-Liberecká občanská společnost, o.s. a Krajská vědecká knihovna v Liberci, p.o. připravili pro obyvatele Liberce. Živou knihovnu v liberecké knihovně.

Smyslem této události bylo nabourat stereotypy, které často máme vůči menšinám, jež žijí v našem blízkém okolí. Zástupci vybraných menšin po celý den vystupovali jako živé knihy, které si návštěvník může zapůjčit, popovídat si s nimi a přečíst si tak jejich příběh – potkat svůj předsudek. Za půjčení živé knihy se nic neplatilo.

.

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu