Naši parneři

 

Unesco je neziskovou organizací z Vratislavi, která organizuje vzdělávací iniciativy, školení, výměny mládeže, semináře, workshopy, konference; školíme učitele, žáky, studenty, pracovníky s mládeží; pracují v oblasti Dolního Slezska, v Euroregionu Nisa, ale také v jiných částech Evropy a celého světa.

 

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace je významným informačním, vzdělávacím, kulturním a setkávacím centrem ve městě Liberci a Libereckém kraji. Zřizovatelem knihovny je Liberecký kraj.

 

ITBusiness s.r.o. je naším partnerem na poli IT – pomáhá nám s hostingem našich webů a správou domén.

 

V Klub funguje v Liberci v ul. 5 května 36 a je určený pro mládež od 12-ti let. Návštěvníci si zde můžou zdarma zahrát billiár, fotbálek, šipky, spoustu deskových her, přečíst si časopis nebo si jen tak posedět s kamarády. Mladým umělcům V Klub nabízí možnost uspořádat si vlastní akci pro veřejnost. K dispozici je podium, hudební aparatura, dataprojektor a plátno. Novinkou je možnost využítí Wi-Fi zdarma! K dispozici je i nealkoholický bar s příjemnými cenami. Otevřeno je od pondělí do pátku vždy od 12.00 do 18.00 hod.

 

 

Čmelák – Společnost přátel přírody je nezisková ekologická organizace spojující praktickou ochranu přírody s ekologickou výchovou. Vznikla v roce 1994, až do roku 2002 působila pod názvem Staří ochránci Jizerských hor.

 

 

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

Srdečně Vás zveme k účasti na projektu Story of my origin, který se uskuteční v Liberci 20. – 28. 5. 2017 (včetně dnů na cestu). Školení se zaměřuje na rozvoj kompetencí při práci se Story tellingem a metodami orální historie v kontextu vzdělávání. Účastníci obdrží certifikát o absolvování školení. Veškeré výdaje spojené s pobytem, stravou a materiálem jsou hrazeny programem Erasmus plus.

 Více...

Živá knihovna v Liberci

Myslíš, že homosexuálové jsou poznat na první pohled? Myslíš, že prostitutka má potěchu z klientů? Myslíš, že na perníku může ujet jen idiot bez rozumu? Přemluv svého učitele a přijď se jich zeptat přímo behěm Živé knihovny. Více info zde:

 Více...

GROW IT UP - mezinárodní školení pracovníků s mládeží

Týdenní intenzivní školící kurz, který pomůže pracovníkům s mládeží s organizováním komunitních aktivit se vzdělávacím přesahem. 24 účastníků z 9 zemí EU a Norska si vyzkouší na vlastní kůži všechny fáze projektového managementu, a to včetně organizace vlastní aktivity!

 Více...
Archiv novinek
Portál IloveNisa

Informační portál Euroregionu Nisa

©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu