Naši parneři

 

Unesco je neziskovou organizací z Vratislavi, která organizuje vzdělávací iniciativy, školení, výměny mládeže, semináře, workshopy, konference; školíme učitele, žáky, studenty, pracovníky s mládeží; pracují v oblasti Dolního Slezska, v Euroregionu Nisa, ale také v jiných částech Evropy a celého světa.

 

Krajská vědecká knihovna v Liberci, příspěvková organizace je významným informačním, vzdělávacím, kulturním a setkávacím centrem ve městě Liberci a Libereckém kraji. Zřizovatelem knihovny je Liberecký kraj.

 

ITBusiness s.r.o. je naším partnerem na poli IT – pomáhá nám s hostingem našich webů a správou domén.

 

V Klub funguje v Liberci v ul. 5 května 36 a je určený pro mládež od 12-ti let. Návštěvníci si zde můžou zdarma zahrát billiár, fotbálek, šipky, spoustu deskových her, přečíst si časopis nebo si jen tak posedět s kamarády. Mladým umělcům V Klub nabízí možnost uspořádat si vlastní akci pro veřejnost. K dispozici je podium, hudební aparatura, dataprojektor a plátno. Novinkou je možnost využítí Wi-Fi zdarma! K dispozici je i nealkoholický bar s příjemnými cenami. Otevřeno je od pondělí do pátku vždy od 12.00 do 18.00 hod.

 

 

Čmelák – Společnost přátel přírody je nezisková ekologická organizace spojující praktickou ochranu přírody s ekologickou výchovou. Vznikla v roce 1994, až do roku 2002 působila pod názvem Staří ochránci Jizerských hor.

 

 

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...

Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

Srdečně Vás zveme k účasti na projektu Story of my origin, který se uskuteční v Liberci 20. – 28. 5. 2017 (včetně dnů na cestu). Školení se zaměřuje na rozvoj kompetencí při práci se Story tellingem a metodami orální historie v kontextu vzdělávání. Účastníci obdrží certifikát o absolvování školení. Veškeré výdaje spojené s pobytem, stravou a materiálem jsou hrazeny programem Erasmus plus.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu