• Rozjeď to aneb O nás s námi

Projekt participativní demokracie je založen na setkávání mladých lidí s lidmi zodpovědnými za mládežnickou politiku v Libereckém kraji a on-line diskuzi.

Setkání se v tomto roce uskutečnilo v* Lomnici nad Popelkou*, v roce 2011 se uskuteční v Liberci, České Lípě, Frýdlantu a Jilemnici a projekt bude završen dvoudenní krajskou konferencí, která proběhne 6.5.2011 v Liberci. Výstupem z tohoto projektu bude jednak publikace, ale také následné projekty mladých v jednotlivých regionech.

Webova stránka projektu

Komentáře:

Petra Handlířová, lektorka jednotlivých setkání: „Baví mne pomáhat mladým lidem pochopit, že jedině oni sami jsou schopni uskutečnit své záměry a že k tomu mají nástroje, jen se naučit jak je správně využít.“

Zuzana Tvrzská, koordinátorka kampaně: „Tento projekt si velice užívám, na každém setkání je vidět, že ještě existují mladí lidé, kteří chtějí něco změnit a chtějí tak mít lepší přítomnost i budoucnost, že kolem nás nejsou jen lenoši, kteří chodí do hospod. Z každého setkání vzejdou nápady na zajímavé aktivity a projekty a já doufám, že na krajské konferenci už mladí přijdou s konkrétními výsledky nebo alespoň akčním plánem, jak svůj nápad dotáhnout do konce. Na setkáních je i vidět, že politici a úředníci nejsou jen suchaři a že jsou ochotni mladé poslouchat a pomoci jim při realizaci svých nápadů.“

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu