Tato mise byla zaměřena na dovednosti projektového řízení a měla posílit mezikulturní povědomí těch, kteří začínají s dobrodružství v práci s mládeží.

Bylo to školení, ve sněhu a ledu, tak nebyli schopni sedět a relaxovat. Použili
účinné metody, založené na zážitkovém vzdělávání v kombinaci s praktickými teorie, aby sezahřáli a ožili. To znamená, že pracovali v dílnách, hraje zde roli výměna zkušeností, kterou měli ve své každodenní práci. Pracovali na konkrétním projektu. S pomocí krásného prostředí Villa Greta, velkého týmového ducha a atmosféry, s krásně připravenými potravinami byli schopni splnit všechny úkoly a dat výsledek v akci.

LOS byl zapojen jako hlavní partner během přípravy metodického obsahu projektu. Ondřej Lochman byl v týmu školitelů. LOS reprezentovali 2 účastníci Michal Resl a Iva Kolínská.

web

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu