ATOMIC 2

Školení ATOMIC je založen na metodách neformálního vzdělávání, ale je stejně tak dobře spojen s prvky metod formálního vzdělávání.

Školení probíhalo ve dnech od 20.-27.10.2006 v Itálii.

Popisek: ATOMIC je založen na metodách neformálního vzdělávání, ale je stejně tak dobře spojen s prvky metod formálního vzdělávání. Neformální vzdělávání je druh organizované vzdělávací aktivity mimo formální vzdělávací systém (školy, univerzity…) Metodologicky je více interaktivní a soustředěnější na žáky, než je obvykle formální vzdělávání. Navíc využívá různé kreativní metody, které umožňují dobrovolníkům učit ze svých zkušeností.
Iva Kolínská
►Web

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu