• Účast na mezinárodních i lokálních projektech

Nabízíme účast na lokálních, mezinárodních a interkulturních projektech v Evropě na různá témata volného i angažovaného času, např.: fotografie, tanec, aktivní participace, identita, média, outdoor, multikulturní výchova, životní styl, divadlo,..

:: Aktuální nabídka:

Výměna mládeže v Polsku

Chcete zažít léto trochu jinak a netradičně? Umíte základy v angličtině a chcete se v ní zlepšit? Chcete poznat nové lidi ve Vašem věku?

Nabízíme účast na výměně mládeže, kterou pořádá naše partnerská organizace UNESCO cetrum inicjatyw Wroclaw. Cílem výměny je sblížení s přírodou skrz různorodé aktity, které naleznete popsané v přiloženém dokumentu. Plánujeme také flash moby a samozřejmě i užití si společného času zábavnou a trochu jinou činností.

Datum konání

14. 7. odjezd
22. 7. příjezd do ČR

Kdo se ještě zúčastní?

Estonia: MTÜ Edela Eesti Arenduskeskus
Czech Republic: Liberecka obcanska spolecnost
Lithuania: LBD ”Balt Ainiai” Rokiškio skyrius
Romania: Support for Youth Development Association
Turkey: Youth For Understanding

Co mě to bude stát?

- ubytování, strava, materiál a vše další je hrazené

Co musím udělat?

- přečti si infopack a pošli přihlášku na antonin.ferdan@gmail.com – v červenci se sejdeme nad společnou kávou či limonádou – jedu tam taky!:-)

 

Soutěž na téma cizí světy

Píšete nebo fotíte? Pošlete svpje dílo do soutěže pořádané LOS, o. s. a Dobrou čajovnou v Liberci.

Podmínky soutěže
:: Věk do 21 let a bydliště v Libereckém kraji
:: Splnění tématu soutěže: Cizí světy (kreativitě se meze nekladou)
:: Zaslání max. 3 příspěvků
:: Uzávěrka 17. 11. 2012

Kam mám svá díla poslat?

Svá díla posílejte na emailovou adresu cizisvety@gmail.com. Ve zvláštním dokumentu nezapomeňte napsat i své jméno, věk a bydliště.

Kdy se dozvím výsledek?
V závislosti na počtu přihlášených osob. Vyhlášení však plánujeme již na začátku prosince 2012, a to v Dobré čajovně v Liberci. Součástí večera a předání cen bude i krátká dílna na možnosti propojení fotografie s poezií a poznávám cizích světů.

 

History 2.0

Zajímá vás historie? Chcete vědět, jak pracovat s životními příběhy a zjistit, co se skrývá za magickými slovy Orální historie? Nabízíme účast na mezinárodním školení v Gruzii, které se koná od 28. 10. – 3. 11. 2012. Více informací viz níže.

Více info zde

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

Srdečně Vás zveme k účasti na projektu Story of my origin, který se uskuteční v Liberci 20. – 28. 5. 2017 (včetně dnů na cestu). Školení se zaměřuje na rozvoj kompetencí při práci se Story tellingem a metodami orální historie v kontextu vzdělávání. Účastníci obdrží certifikát o absolvování školení. Veškeré výdaje spojené s pobytem, stravou a materiálem jsou hrazeny programem Erasmus plus.

 Více...

Živá knihovna v Liberci

Myslíš, že homosexuálové jsou poznat na první pohled? Myslíš, že prostitutka má potěchu z klientů? Myslíš, že na perníku může ujet jen idiot bez rozumu? Přemluv svého učitele a přijď se jich zeptat přímo behěm Živé knihovny. Více info zde:

 Více...

GROW IT UP - mezinárodní školení pracovníků s mládeží

Týdenní intenzivní školící kurz, který pomůže pracovníkům s mládeží s organizováním komunitních aktivit se vzdělávacím přesahem. 24 účastníků z 9 zemí EU a Norska si vyzkouší na vlastní kůži všechny fáze projektového managementu, a to včetně organizace vlastní aktivity!

 Více...
Archiv novinek
Portál IloveNisa

Informační portál Euroregionu Nisa

©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu