• Účast na mezinárodních i lokálních projektech

Nabízíme účast na lokálních, mezinárodních a interkulturních projektech v Evropě na různá témata volného i angažovaného času, např.: fotografie, tanec, aktivní participace, identita, média, outdoor, multikulturní výchova, životní styl, divadlo,..

:: Aktuální nabídka:

Výměna mládeže v Polsku

Chcete zažít léto trochu jinak a netradičně? Umíte základy v angličtině a chcete se v ní zlepšit? Chcete poznat nové lidi ve Vašem věku?

Nabízíme účast na výměně mládeže, kterou pořádá naše partnerská organizace UNESCO cetrum inicjatyw Wroclaw. Cílem výměny je sblížení s přírodou skrz různorodé aktity, které naleznete popsané v přiloženém dokumentu. Plánujeme také flash moby a samozřejmě i užití si společného času zábavnou a trochu jinou činností.

Datum konání

14. 7. odjezd
22. 7. příjezd do ČR

Kdo se ještě zúčastní?

Estonia: MTÜ Edela Eesti Arenduskeskus
Czech Republic: Liberecka obcanska spolecnost
Lithuania: LBD ”Balt Ainiai” Rokiškio skyrius
Romania: Support for Youth Development Association
Turkey: Youth For Understanding

Co mě to bude stát?

- ubytování, strava, materiál a vše další je hrazené

Co musím udělat?

- přečti si infopack a pošli přihlášku na antonin.ferdan@gmail.com – v červenci se sejdeme nad společnou kávou či limonádou – jedu tam taky!:-)

 

Soutěž na téma cizí světy

Píšete nebo fotíte? Pošlete svpje dílo do soutěže pořádané LOS, o. s. a Dobrou čajovnou v Liberci.

Podmínky soutěže
:: Věk do 21 let a bydliště v Libereckém kraji
:: Splnění tématu soutěže: Cizí světy (kreativitě se meze nekladou)
:: Zaslání max. 3 příspěvků
:: Uzávěrka 17. 11. 2012

Kam mám svá díla poslat?

Svá díla posílejte na emailovou adresu cizisvety@gmail.com. Ve zvláštním dokumentu nezapomeňte napsat i své jméno, věk a bydliště.

Kdy se dozvím výsledek?
V závislosti na počtu přihlášených osob. Vyhlášení však plánujeme již na začátku prosince 2012, a to v Dobré čajovně v Liberci. Součástí večera a předání cen bude i krátká dílna na možnosti propojení fotografie s poezií a poznávám cizích světů.

 

History 2.0

Zajímá vás historie? Chcete vědět, jak pracovat s životními příběhy a zjistit, co se skrývá za magickými slovy Orální historie? Nabízíme účast na mezinárodním školení v Gruzii, které se koná od 28. 10. – 3. 11. 2012. Více informací viz níže.

Více info zde

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu