Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

Ve dnech 20. – 28. 5. 2017 (včetně dnů na cestu) se v Liberci uskutečnilo školení pracovníků s mládeží, tentokrát na téma Orální historie a její využití v edukační praxi.

Školení se zaměřovalo na rozvoj kompetencí při práci se Story tellingem a metodami orální historie v kontextu vzdělávání. Účastníci obdrželi certifikát o absolvování školení. Celý projekt byl podpořen programem Erasmus+.

TABULKA AKTIVIT: zde

HODNOCENÍ AKTIVIT:

HODNOCENÍ V RÁMCI EU SURVEY:

PODKLADY KE STAŽENÍ:

Výstupy

:: OST konference
:: 4 nahrávky pamětníků
:: Fotografie

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu