Stěhujeme národy / Przeprowadzamy narody! / “Überqueren wir die Grenzen!”

Datum konání: 17. – 19. 8. 2012

Organizátor: LOS – Liberecká občanská společnost, o.s.

Místo konání: Hrádek nad Nisou, Česká republika. Akce se bude konat v areálu přírodního koupaliště Kristýna.

Kdo? 15 mladých lidí z Čech, Německa a Polska ve věku 16-26 let, 5 účastníků z každé země

Popis:

Zažijte netradiční víkend plný volnočasových her a nové zážitky s vrstevníky z Čech, Německa a Polska. Můžete se těšit na interaktivní procházky historickými událostmi euroregionu Nisa a vymýšlení her pro děti i dospělé.

Cíl:

Poznat své sousedy, zlepšit si angličtinu, strávit aktivní víkend a udělat malý happening v Hrádku, který přinese něco nového a neobvyklého

Program:

Pátek – příjezd – seznamování, zábava
Sobota –přípravy – přes den se dozvíme něco o našich sousedech, začneme pracovat na interaktivní procházce, večer bude zábava!
Neděle – akce – ráno budeme dále připravovat program, odpoledne ho předvedeme ve městě, zhodnotíme naší práci, vyměníme kontakty a pojedeme domů.

Cena:

Jídlo, ubytování a materiál platíme my, vy platíte pouze 70% cestovného.

Máš zájem?

Pošli přihlášku na email iva.kolinska@losonline.eu.

Těšíme se na fajn víkend!

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu