Projekty realizované v roce 2009

:: LOS organizátorem

  • Sailors on the Cizitenship – Německo

Projekt “Sailors on the CitizenShip” – “Námořníci na vlnách občanství” je školení, jehož cílem je podpora profesního rozvoje mladých školitelů a zkvalitnění projektů týkajících se občanství. Projekt se konal v Německu.

Více info zde.

 

  • Sailors on the Citizenship – The Northern Exposure

Projekt “Sailors on the CitizenShip” – “Námořníci na vlnách občanství” je školení, jehož cílem je podpora profesního rozvoje mladých školitelů a zkvalitnění projektů týkajících se občanství. Projekt se konal od 17. -25.3.2009

Více info zde.

 

  • The Mission Possible

The Mission Possible je mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží. Školení proběhlo v termínu od 9.1. – 16.1.2009. 22 bojovníků z celé Evropy se zúčastnilo “Mission Impossible”. Pomocí 4 agentů z UnescoCenter se jim podařilo nalézt způsob, jak vyřešit tuto misi. Za 7 dní za těch nejtěžších podmínek splnili složité úkoly a dostali se přes mnoho různých překážek.

Více zde.

  • Poláczek

Česko-polská výměna mládeže. Ve spolupráci s Centrem Inicjatyw UNESCO.
PoláCzek je česko – polským příhraničním projektem, jehož cíle jsou vzdělávání obyvatelstva, aktivní zapojení, podpora a stimulace mezinárodní spolupráce.

Více informací zde

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Mezinárodní školení v Arménii (22. - 30. 4.)

Mezinárodní školení v Arménii na téma couching. Více informací naleznete níže.

 Více...

Hmyz na talíři v LIBERCI

Přijďte ochutnat vyhlášené kulinářské dobrůtky z dílny šéfkuchaře Petra Ocknechta! Lahodnost hmyzu často zastiňuje jejich vzhled. Nenechte se však odradit a příjďte se navačeřet do Krajské vědecké knihovny v Liberci, 14. 4. od 16:00.

 Více...

V pátek 11. 10. budou dobrovolníci objímat Liberec

Oslavit dobrovolnictví se v pátek 11. října 2013 vydají dobrovolníci z celého Liberecka. V průvodu projdou Libercem, před OC Plaza pak pro kolemjdoucí připraví netradiční program. Do akce se zapojí několik organizací a institucí pracujících s dobrovolníky.

 Více...
Archiv novinek
Portál IloveNisa

Informační portál Euroregionu Nisa

©2011 - 2014 copyright LOSonline.eu