Neighbours meet neighbours – Poland

Jednalo se o profesionálně připravený training

Probíhal v datech od 25.2 – 3.3.2007.

Organizátor: UNESCO information center Wroclaw

Popisek: Školení s názvem “Neigbours meet neigbours” je vytvořeno k posílení kompetencí mládežnických vedoucích a mladých školitelů z příhraničních regionů v rámci dovedností projektového managamentu jako plánování, realizace a evaluace projektu. Cílem bude analyzovat a také upozornit na potenciál těchto v různých směrech znevýhodněných regionech. Klademe si za cíl vytvořit důkladné návrhy projektů a také vytvoření sítě mládežnických vedoucích z příhraničních oblastí tak aby mezi nimi fungovala dlouhodobá spolupráce a byla vytvořena se pevná partnerství.

Komentář: Jednalo se o profesionálně připravený training- jak po stránce programové, tak po té více praktické, jako je ubytování nebo strava. Bylo vidět, že trenéři mají s pořádáním podobných akcí velké zkušenosti, o které se s radostí dělí. Zázemí bylo nádherné. Co si přát víc než bydlet v panském sídle. Některé části hotelu byly sice ještě rozestavěné, nejednalo se však o žádné práce hrubého charakteru, mohli jsme proto všechny ubytovací prostory používat bez jakéhokoliv omezení. Navíc jsem měl štěstí na to, s kým jsem měl možnost tento kurs strávit- společnost, která se zde sešla, proměnila tuto akci z obyčejného tréninku na něco podobného týdnu pohody,smíchu a dobré nálady.
Jan Verich

web

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu