• Workshopy

Workshopy na nejrůznější témata jsou vždy postaveny na principech a metodách neformálního vzdělávání – skupinová práce, brainstorming, diskuse, práce s podklady, umělecké metody.

:: PolaCzek – O tématech česko-polského sousedství
:: Komu zvoní hrana – O životu na okraji společnosti a prevenci sociálně patologických jevů

 

 

  • Publikace

Nabízíme zdarma publikace, které nejčastěji slouží jako didaktické pomůcky pro učitele a pracovníky s mládeží. Najdete v nich popis projektu a metodickou část, kde jsou zpracované použité metody práce.

Pokud si přejete publikaci v tištěné podobě, kontaktujte nás na email info@losonline.eu

Seznam publikací naleznete zde.

 

 

  • Živá knihovna

Přijďte do knihovny, kde knihami jsou lidé a potkejte se se svým předsudkem.
Nabízíme uspořádání Živé knihovny, která jako metoda slouží k prolomování stereotypů a předsudků k diskriminovaným menšinám a subkulturám na festivalech, školách nebo na náměstích či v knihovnách.

Více info zde

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

Srdečně Vás zveme k účasti na projektu Story of my origin, který se uskuteční v Liberci 20. – 28. 5. 2017 (včetně dnů na cestu). Školení se zaměřuje na rozvoj kompetencí při práci se Story tellingem a metodami orální historie v kontextu vzdělávání. Účastníci obdrží certifikát o absolvování školení. Veškeré výdaje spojené s pobytem, stravou a materiálem jsou hrazeny programem Erasmus plus.

 Více...

Živá knihovna v Liberci

Myslíš, že homosexuálové jsou poznat na první pohled? Myslíš, že prostitutka má potěchu z klientů? Myslíš, že na perníku může ujet jen idiot bez rozumu? Přemluv svého učitele a přijď se jich zeptat přímo behěm Živé knihovny. Více info zde:

 Více...

GROW IT UP - mezinárodní školení pracovníků s mládeží

Týdenní intenzivní školící kurz, který pomůže pracovníkům s mládeží s organizováním komunitních aktivit se vzdělávacím přesahem. 24 účastníků z 9 zemí EU a Norska si vyzkouší na vlastní kůži všechny fáze projektového managementu, a to včetně organizace vlastní aktivity!

 Více...
Archiv novinek
Portál IloveNisa

Informační portál Euroregionu Nisa

©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu