• Workshopy

Workshopy na nejrůznější témata jsou vždy postaveny na principech a metodách neformálního vzdělávání – skupinová práce, brainstorming, diskuse, práce s podklady, umělecké metody.

:: PolaCzek – O tématech česko-polského sousedství
:: Komu zvoní hrana – O životu na okraji společnosti a prevenci sociálně patologických jevů

 

 

  • Publikace

Nabízíme zdarma publikace, které nejčastěji slouží jako didaktické pomůcky pro učitele a pracovníky s mládeží. Najdete v nich popis projektu a metodickou část, kde jsou zpracované použité metody práce.

Pokud si přejete publikaci v tištěné podobě, kontaktujte nás na email info@losonline.eu

Seznam publikací naleznete zde.

 

 

  • Živá knihovna

Přijďte do knihovny, kde knihami jsou lidé a potkejte se se svým předsudkem.
Nabízíme uspořádání Živé knihovny, která jako metoda slouží k prolomování stereotypů a předsudků k diskriminovaným menšinám a subkulturám na festivalech, školách nebo na náměstích či v knihovnách.

Více info zde

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu