• Účast na mezinárodních i lokálních projektech

Nabízíme účast na lokálních, mezinárodních a interkulturních projektech v Evropě na různá témata volného i angažovaného času, např.: fotografie, tanec, aktivní participace, identita, média, outdoor, multikulturní výchova, životní styl, divadlo,..

:: Aktuální nabídka:

 

Mezinárodní školení Orální historie jako nástroj interkulturního dialogu

Mezinárodní školení se uskuteční 3. – 10. 3. 2013 v České republice, poblíž města Liberec. Jeho hlavním cílem je vybavení účastníků specifickými dovednostmi a znalostmi v oblasti orální historie a její aplikace na projekty v interkulturním vzdělávání. Školení se zúčastní celkem 26 účastníků z 15 zemí. Celé školení povede zkušený tým z LOS – Liberecké občanské společnosti a UNESCO initiatives centre z Wroclawi. Hrazeno je ubytování, strava, částečně i cestovné. Veškerý materiál je rovněž zdarma. Školení je podpořeno programem Mládež v akci (www.mladezvakci.cz). Přihlásit na školení se mohou i 2 čeští účastníci, a to do 20. 2. 2013 pomocí přihlášky níž. Pracovním jazykem je angličtina.

 

History 2.0

Zajímá vás historie? Chcete vědět, jak pracovat s životními příběhy a zjistit, co se skrývá za magickými slovy Orální historie? Nabízíme účast na mezinárodním školení v Gruzii, které se koná od 28. 10. – 3. 11. 2012. Více informací viz níže.

Více info zde

 

  • Publikace

Nabízíme zdarma publikace, které nejčastěji slouží jako didaktické pomůcky pro učitele a pracovníky s mládeží. Najdete v nich popis projektu a metodickou část, kde jsou zpracované použité metody práce.

Pokud si přejete publikaci v tištěné podobě, kontaktujte nás na email info@losonline.eu

Seznam publikací naleznete zde

 

 

 

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2023 copyright LOSonline.eu