:: Email: zuzana.rengerova@losonline.eu, rk-liberecky@mladezvakci.cz

:: Pozice v losovi: 2. místopředsedkyně

:: Skype: z.u.z.a.n.i.g.h.t.

:: Pozice v LOSovi: regionální konzultantka programu Mládež v akci

LOS nasadil parohy asi tak v létě roku 2010, kdy jsem se pomalu ale jistě začala zapojovat do jeho aktivit. Je pro mě skvělá možnost naučit se spoustě nových věcí, poznat nové lidi, kultury, země a hlavně, učit se zážitkem, protože těch je v LOSovi kolikrát tolik, že nevíte, který si vybrat. Po návratu z ciziny jsem se do LOSa zase zapojila všemi svými parohy, protože je to organizace velmi barevná a nabízející spoustu možností a už zase pokračuji v regionálním konzultantství programu Mládež v akci, který je naším velkým kamarádem.
Zkušenost, jakou je pro mě LOS, bych přála každému mladému člověku, přátelství, která mi díky LOSu a v LOSu vznikla, mi jen tak nikdo nevezme.

LOSEM JSI A LOSEM ZŮSTANEŠ!

Mezinárodní výměna mládeže v Arménii

facebook # # # ...spoj se s námi!
Aktuality

Story Café je na světě!

SolidARTbrary (Solidarity through art and human library) je projekt financovaný programem Erasmus+ Vzdělávaní dospělých. Projekt cílí na podporu tolerance, solidarity a sociální inkluze skrze rozvoj kompetencí vzdělavatelů, multiplikátorů a tvůrců ,,vzorců chování a jednání“ v oblasti vzdělávání dospělých.

 Více...

Mezinárodní WS v rámci projektu PEAS

V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

 Více...

PUBLIKACE POLÁCZEK JE NA SVĚTĚ

Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.

 Více...
Archiv novinek
©2003 - 2017 copyright LOSonline.eu